فروشگاه لوازم ورزشی حسن زاده

فروشگاه حسن زاده فعایت خود را از سال ۱۳۷۱ توسط برادران حسن زاده آغاز کرد. در ابتدا زمینه فعالیت فروشگاه دوچرخه و لوازم دوچرخه بود که  با لطف خداوند و یاری شما عزیزان در مدت زمان کوتاهی به یکی از برترین های حوزه کاری خود تبدیل شدیم ، با موفقیت ها و دستاورد های زیادی مانند واردات دوچرخه بصورت مستقیم و صادرات برند های دوچرخه ایرانی آن دوران مانند آساک دوچرخه به کشور های هسمایه .

بتدریج با افزایش اشتیاق و میل به ورزش در جامعه و افزایش تقاضا برای تجهیزات ورزشی برای انجام ورزش در خانه و احداث سالن و باشگاه های ورزشی زمینه فعالیت کاری خود را به بازار تجهیزات ورزشی باشگاهی و خانگی گسترش داده و با فروش محصولاتی همچون تردمیل و دوچرخه ثابت در خدمت شما عزیزان میباشیم.

طی ۱۰ سال اخیر نیز با ارائه محصولات کودکان شامل ماشین شارژی , موتور شارژی , اسکوتر برقی و مکانیکی از برترین برند ها؛ خوشبختانه  بازهم توانستیم رضایت شما عزیزان را جلب و پاسخگوی تامین بحشی از نیاز های این حوزه باشیم.

تا به امروز فعالیت ما بصورت خرید حضوری بوده که همواره بصورت حضوری در فروشگاه در خدمت شما عزیزان بوده ایم و تمامی سعی خود را کرده تا بهترین تجربه خرید را برای شما مهیا کنیم که خوشبختانه اعتماد و خرید های مجدد و بازخورد های مثبت شما عزیزان , نشان از این می دهد که در این زمین با لطف الهی موفق عمل کرده و پاسخگوی اعتماد شما از بابت کیفیت و قیمت محصولات و بخصوص بحث اورجینال بودن کالاها که امروزه بسیار حائز اهمیت است بوده ایم.

بخش فروش اینترنتی فروشگاه حسن زاده را از دی ماه سال ۱۴۰۰ راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم  انشاللله همچون فروشگاه حضوری برای عزیزانی که امکان خرید حضوری ندارند؛ درخدمت شما عزیزان باشیم تا با خیالی راحت از بابت کیفیت ,خدمات,اصالت و قیمت , خرید خود را به انجام برسانید. امید هست با لطف الهی و یاری شما عزیزان بتوانیم در فروشگاه آنلاین نیز همچون فروشگاه حضوری، بهترین خدمات را ارائه داده و رضایت شما را جلب کنیم.